11 lut 2022

CAFÉ PREZENT – kawa dobra na każdą okazję!

CAFÉ PREZENT – kawa dobra na każdą okazję!

Dostać kawę w prezencie to miła niespodzianka dla każdego kawosza. Wiemy o tym, że lubicie takie prezenty dostawać i dawać. Dlatego właśnie wprowadzamy do naszego “kawowego menu” nowe opakowanie, które idealnie nadaje się do podarunku.

CAFÉ PREZENT to 100% arabika. Kawa CAFE’ PREZENT ziarnista lub mielona to mieszanka wysokiej jakości arabik z Ameryki Południowej. Delikatną kwaskowość tej kawy dopełnia orzechowo-czekoladowy posmak.

Macie do wyboru ziarnistą Cafe’ Prezent 1kg lub mieloną Cafe’ Prezent w puszce 0,5 kg. Jeśli używacie ekspresu do kawy posiadającego wbudowany młynek, polecamy świeżo paloną kawę ziarnistą. W ekspresach kolbowych bez młynka idealnie sprawdzi się kawa mielona.

Nasza Cafe’ Prezent może być podarowana na Walentynki, imieniny, urodziny albo nawet z wdzięczności za pomoc czy przysługę. Eleganckie opakowanie i dobrze dobrana mieszkanka ziaren arabiki z orzechowo-czekoladowym posmakiem sprawi obdarowanej osobie prawdziwą przyjemność.

Inne aktualności
Sido Mistrzem Handlu!
03 cze 2022
Chwalimy się! Zajęliśmy 3. miejsce w plebiscycie Mistrzowie Handlu 2022 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej w kategorii "Sklep z kawą…
Nowe opakowania kaw Sido
03 kw. 2022
Palarnia Kawy Sido dba o jakość dostarczanych do klientów produktów i stawia na najwyższą jakość zarówno kawy, jak też opakowań,…
Sprawdź promocje
https://sido.com.pl/wp-content/uploads/2022/08/baner-www-Sido-sierpien-2022.png
X