11 lut 2022

CAFÉ PREZENT – kawa dobra na każdą okazję!

CAFÉ PREZENT – kawa dobra na każdą okazję!

Dostać kawę w prezencie to miła niespodzianka dla każdego kawosza. Wiemy o tym, że lubicie takie prezenty dostawać i dawać. Dlatego właśnie wprowadzamy do naszego “kawowego menu” nowe opakowanie, które idealnie nadaje się do podarunku.

CAFÉ PREZENT to 100% arabika. Kawa CAFE’ PREZENT ziarnista lub mielona to mieszanka wysokiej jakości arabik z Ameryki Południowej. Delikatną kwaskowość tej kawy dopełnia orzechowo-czekoladowy posmak.

Macie do wyboru ziarnistą Cafe’ Prezent 1kg lub mieloną Cafe’ Prezent w puszce 0,5 kg. Jeśli używacie ekspresu do kawy posiadającego wbudowany młynek, polecamy świeżo paloną kawę ziarnistą. W ekspresach kolbowych bez młynka idealnie sprawdzi się kawa mielona.

Nasza Cafe’ Prezent może być podarowana na Walentynki, imieniny, urodziny albo nawet z wdzięczności za pomoc czy przysługę. Eleganckie opakowanie i dobrze dobrana mieszkanka ziaren arabiki z orzechowo-czekoladowym posmakiem sprawi obdarowanej osobie prawdziwą przyjemność.

Inne aktualności
Kawa Świąteczna w prezencie
26 lis 2021
Palarnia Kawy Sido przygotowała specjalne zestawy świąteczne. Proponujemy kawy wraz z dedykowanym, świątecznym pudełkiem. Macie Państwo kilka opcji do wyboru…
Classica zagrała w filmie!
10 wrz 2021
Palarnia Kawy Sido przeprowadziła rebranding najdłużej sprzedawanej, bo od początku istnienia firmy - kawy Tradycyjnej. Produkt ten zyskał nową szatę…
Sprawdź promocje
https://sido.com.pl/wp-content/uploads/2022/04/baner-www-Sido-maj.png
X